Zastrzyki

Pielęgniarka Częstochowa ZastrzykiZastrzyki:

    • dożylne
    • domięśniowe
    • podskórne

O tym jak ważna jest wiedza i umiejętność wykonania zastrzyku, każdego zastrzyku u dziecka nie muszę Państwu długo przedstawiać. Bardzo wiele dzieci boi się zastrzyków, co sprawia, że taki zabieg jest wymagający. Jednak wiedza i umiejętność odpowiedniego podejścia do dziecka pozwala mi na perfekcyjne wykonywanie swojej pracy. Dzięki temu mogę cieszyć się współpracą z tą szczególną grupą moich pacjentów. Praca z dziećmi jest przede wszystkim moją pasją.

Wszystkie zastrzyki wykonuję w domu, w trakcie indywidualnych wizyt. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i używaniu najlepszego jednorazowego sprzętu wykonuję swoją pracę na najwyższym poziomie. Gwarantuję, że wszystkie zlecenia wykonuję zgodnie z obowiązującymi zasadami sterylności. Realizuję zlecenia na terenie Częstochowy i okolic.

Informacje dodatkowe:

Zastrzyki, inaczej iniekcje, wykonuje się z użyciem igły lub wenflonu oraz różnego rodzaju roztworów, które wprowadzane są do organizmu.

Podskórne – to iniekcje wykonywane głównie w ramię, brzuch czy uda.

Dożylne – wykonywane są w naczynia żylne, w zależności od odpowiedniej dostępności czy preferencji dziecka lub dorosłego. Do zastrzyków dożylnych używam wenflonów/ kaniul dożylnych, które pozwalają na dłuższe podanie leku bez konieczności wielokrotnych wkłuć.

Domięśniowe – wykonywane są w mięśnie o słabym unerwieniu, na przykład w mięsień pośladkowy wielki, mięsień trójgłowy ramienia czy w mięsień czworogłowy uda

Skontaktuj Się Ze Mną