Wlewy kroplowe z Solcoserylem

Solcoseryl/ Actovigen w postaci roztworu do wstrzykiwań jest lekiem, który podawany jest przy niedotlenieniu i (lub) braku substancji odżywczych, jak również przy zwiększonym zapotrzebowaniu na energię, wspomaga procesy naprawcze oraz reguluje zaburzenia metaboliczne komórek i tkanek. W głównej mierze Solcoseryl pobudza oraz przyspiesza transport tlenu, a także jego wykorzystanie. Podobnie jest także z transportem glukozy. Usprawnia procesy naprawcze uszkodzonych tkanek i dynamizuje transportowanie substancji odżywczych. Nasila proces syntezy kolageny i zapobiega powstawaniu wtórnych zmian zwyrodnieniowych.

Wykazuje on działanie zbliżone do ludzkiej insuliny. Stymuluje oraz pobudza transport glukozy, a także elementów odżywczych do każdego narządu, tkanek, mięśni oraz komórek. Regeneruje też w stosunkowo szybkim czasie ciało oraz sprowadza stan organizmu do pierwotnego, sprzed treningów.

W sporcie przede wszystkim ma on na celu poprawę procesów związanych z regeneracją ciała oraz poprawę transportu tlenu do wszystkich komórek w organizmie, bez wyjątku. Przekłada się to również na lepszą wydolność fizyczną, a co za tym idzie – na wyniki sportowe. Co więcej, wspomaga komórkową przemianę materii oraz pobudza proces fosforylacji oksydacyjnej, a co za tym idzie – produkcję wysokoenergetycznych fosforanów w komórkach. Niejednokrotnie Solcoseryl jest podawany sportowcom profilaktycznie, który ciężko, niemal codziennie, trenują. Dawki są ustalane indywidualnie, w zależności od potrzeb konkretnej osoby oraz ilości masy mięśniowej z pomocą wlewów dożylnych.

  • dzięki transportowi  glikozy  we krwi   do mózgu i reszty narządów  – jest super lekiem na regeneracje tkanek, błon śluzowych, mięśni – pozwala na szybka regenerację mięśni po wszelkiego rodzaju urazach, przeciążeniach, kontuzjach, wypadkach. W sporcie pozwala ludziom uprawiającym sport zarówno hobbystycznie jak i zawodowo na szybszą regenerację mięśni oraz zwiększenie efektywności wysiłku.
  • Cukrzyca –Solcoseryl/Actovigen  stabilizuje cukier i i transport glukozy do mózgu ,  wiec dzięki niemu  możemy złagodzić działanie cukrzycy  a razem z dietą nawet ją zaleczyć a dzięki temu zmniejszyć dawki insuliny  – a u ludzi co maj problem z cukrem na co dzień  pomoże wejść na odpowiednią drogę : )
  • oparzenia skórne, żylaki, odleżyny, trudno gojące się rany,  a także u osób, które zmagają się z przewlekłymi stanami zapalenia rogówki, chorobami związanymi z tętnicami oraz nadżerkami błon śluzowych
  •  udar niedokrwienny – dziki transportowi glukozy do mózgu pomaga w regeneracji  zmniejsza skutki uboczne po udarze

Leave a comment